1450874

Mai Ram Devi

 

Joga – tai tikras per tūkstančius metų išsaugotas paveldas mūsų dabarčiai ir ateičiai. Jogos praktikos yra visos žmonijos kasdienio gyvenimo bei ateities reikmė, kuri nėra suvaržyta jokiais kultūriniais ar geografiniais apribojimais. Joga nėra religija ar filosofija, tai gyvenimas praktikoje, suvokiant savo vienybę su Kūrėjo Tiesa.

Joga – tai mokslas, padedantis suvokti save bei atrasti vienybę su aplinkiniu pasauliu ir Kūrėju. Joga – tai gyvenimas, kuris reiškiasi Kūrėjo vyksmu. Nuodugni jogos praktika atveria išminties, žinių kelią, leidžia mums pamatyti reiškinių įvairovės vienovę bei paverčia mūsų gyvenimą harmoningu.

Visata nuolatos transformuojasi, juda. Visi staigūs pokyčiai išoriniame pasaulyje kaskart primena mums apie gyvenimo nestabilumą bei trapumą, taip parodydami mūsų pastangų beviltiškumą sukurti gyvenime stabilumo bei ramybės oazę. Šiuos jausmus savyje įmanoma atrasti tik tada, kai jokie išoriniai veiksniai neturi įtakos mūsų vidiniam stabilumui, tuomet niekas negali paveikti ir atitolinti mūsų nuo tikrojo kelio – dharmos.

Guru Mai Ram Devi