Mai Ram Yoga asanų praktika – tai Guru Mai Ram sukurta krama vinjasa metodika, remiantis senovės jogų tradicija. Krama vinjasa – tai pastovios, nuoseklios asanų sekos išlaikymas, siekiant suvokti kūne glūdinčias problemas, įvairias įtampas ir jas pašalinti. Taip atrandamas stabilumas, pusiausvyra asanoje, laipsniškai pradedamas reguliuoti kvėpavimas, kuris palaiko gyvybinę jėgą ir nurimdo protą.

Asanų praktika tampa ne tik fizine, bet ir mentaline praktika, kuri padeda ugdyti koncentraciją bei lavinanti ne tik kūną, bet ir protą tam, kad praktikuojantysis įveiktų ligas, įvairius kitimus, taptų pakantus aplinkai ir kitų žmonių būdo savybėms, išsaugotų fizinę ir psichinę sveikatą.

Nuosekliai praktikuodamas pagal Mai Ram Yoga asanų metodiką, žmogus pamažu išsilaisvina nuo susikaupusios įtampos kūne, nerimo ir įvairiausių kitų asmenybę trikdančių veiksnių.

 

natalija may ram

  asanų metodika skirstoma į penkis sudėtingumo ir tobulėjimo lygius: 

YOGA OPEN, YOGA BASIC,
YOGA ADVANCED I ir II,
YOGA MASTER. 

 

Mai Ram Yoga Open (pažintinė joga) – Mai Ram Yoga Open asanų ir pranajamos praktinė metodika, skirta visiems žmonėms, norintiems pradėti praktikuoti jogą. M.R.Y. Open pamokos metu mokomąsi taisyklingai kvėpuoti ir atlikti asanas, jų sekas, po kurių juntamas efektyvus poveikis, kuris skatina tolimesnę pažangą ir tobulėjimą.

Mai Ram Yoga Basic asanų ir pranajamos praktika – tai sudėtingesnė praktika, kurią sudaro gilesnės asanų ir pranajamos technikos, lavinančios koncentraciją tam, kad praktikuojantis laipsniškai įvaldytų kūno ir proto funkcijas. M.R.Y. Basic praktika padeda įsiklausyti į kūną ir nešališkai save stebint, išmokti atsipalaiduoti bei paleisti įvairaus pobūdžio susikaupusias įtampas, ir tokiu būdu teigiamai transformuoti save. 

Mai Ram Yoga Advanced I – tai intensyvi asanų ir pranajamos praktika, skirta įvaldžiusiems M.R.Y. Basic lygį. 

Mai Ram Yoga Advanced II – tai padidinto intensyvumo asanų, pranajamos ir bandhų praktika, skirta reguliariai praktikuojantiems ir įvaldžiusiems M.R.Y. Advanced I praktiką. 

Mai Ram Yoga Master lygio praktika skirta visiems reguliariai praktikuojantiems M.R.Y. Basic ar Advanced I, II lygius.

 
© Mai Ram Yoga  
 

20729697 1435

 Guru Mai Ram asana Žiūrėti >>